מאמרים

 
 
פקודת השטרות
 
 
 
פקודת השטרות עוסקת בכל הקשור להעברת שטרות ולסחירות בהם. היא עוסקת בשלושה סוגים עיקריים של שטרות: שטר חוב, שטר חליפין ושיק. היא נחקקה לראשונה עוד לפני קום המדינה, ב-1929 ועברה מספר שינויים לאורך השנים, אך חלק גדול מהעקרונות עליהם היא בנויה נותרו כפי שהם, רק עברו עדכונים. הפקודה מתייחסת לאחיזה כשורה בשטר, לתמורתו של שטר, לסחירות ועבירות שטרות ועוד.

 
 
 
 
 
חוק המזומן והשפעותיו על ניכיון שיקים
 
 
 
ב- 1 לינואר 2019 נכנס לתוקפו חוק לצמצום השימוש במזומן, תשע"ח-2018 (להלן: "חוק המזומן") שנועד להקל על תיעוד ומעקב אחר עסקאות ולצמצם את היקף הכסף השחור בשוק, כסף שלא ניתן לדעת האם שולמו עליו המיסים הנדרשים. אם בעבר ניתן היה לשלם לכל אדם וכל סכום במזומן או בשיק, היום יש על כך הגבלות, הנוגעות בין היתר להתנהלות ותשלום באמצעות שיקים.
 
 
 
 
 
ניכיון צ'יקים בחברת מימון לעומת בנקים
 
 
 
אם יש לכם עסק קטן או בינוני, יש לכם לא מעט דאגות על הראש. בין השאר, אתם צריכים לדאוג לתזרים המזומנים שלכם. אתם צריכים לוודא שההוצאות שלכם לא עולות על ההכנסות וצריכים לוודא שהתקבולים נכנסים לחשבון הבנק בזמן.
 
 
 
 
 
ניכיון צ'קים
 
 
 
כיום ניתן לשמוע יותר ויותר על שירות פיננסי מיוחד המכונה ניכיון שיקים.
שירות זה חשוב ביותר עבור החברות השונות, משום שהוא מאפשר להן לשמור על תזרים מזומנים.
 
 
 
 
 
ניכיון שיקים מסחריים
 
 
 
שירותי ניכיון צ'יקים מוכיחים את עצמם, לאורך לא מעט זמן, כשירותים רלוונטיים ביותר עבור גורמים רבים שזקוקים למזומן ולאשראי מידי. גורמים פרטיים ומסחריים כאחד מקבלים המחאות לפירעון עתידי, או בשם נפוץ יותר שיקים דחויים.
 
 
 
 
 
ניכיון צ'קים
 
 
 
ניכיון שיקים הוא מעין תהליך אלכימי שבו ממירים שיק דחוי לכסף מזומן או במילים אחרות, צורת מימון שבה תמורת ריבית בשיעור מסוים, מקבל בעל העסק את ערכו של השיק הדחוי במזומן.

 
 
 
 
 
שירות ניכיון צ'קים
 
 
 
אתם בעלי עסק הנכם עובדים בו יום וליל. אתם משווקים אותו ואתם עושים ככל יכולתכם כדי למכור את השירותים או המוצרים שלכם. בין השאר, אתם גם עושים מאמץ להקל על הלקוחות שלכם, עד כמה שניתן.
 
 
 
 
 
ניכיון צ'קים – לדעת בדיוק מה קורה
 
 
 
סך הכול נכיון צ'קים הוא תהליך פשוט מאוד. בתחילת התהליך בעל העסק מעביר את הצ'קים שברשותו לחברה המספקת לו שירות או לבנק לצורך העניין (ההעברה מתבצעת על ידי בעל עסק הזקוק לתזרים מזומנים באופן מיידי).

 
 
 
 
 
מהו שירות נכיון צ'קים
 
 
 

התזרים הכספי לא עובד על פי התכניות? כיום ישנה דרך המאפשרת לכם גישה נוחה ומהירה לכסף מזומן - ניכיון צ'קים. שירות ניכיון צ'קים מאפשר לכם קבלה של כסף מזומן בתמורה לצ'קים דחויים אותם קיבלתם מלקוחות.

 
 
 
 
 
נכיון צ'קים
 
 
 

לא צריך להיות מומחה גדול בניהול עסקים כשלמעשה די להיות בעל עסק בישראל, כדי לדעת שעל מנת שהעסק יזכה להזדמנות לה הוא ראוי ועל מנת שיצליח ליהנות מיציבות כלכלית, המהווה את התנאי הבסיסי לצמיחה, יש לספק לו את תזרים המזומנים לו הוא זקוק, המהווה עבורו אוויר לנשימה.