לוגו שלניר

פקטורינג

במסגרת שלל שירותיה לשיפור תזרים המזומנים של חברות ועסקים בזמנים מאתגרים אלה, חברת שלניר מספקת שירותי פקטורינג עבור לקוחות מן המגזר העסקי.

בעידן בו עסקאות צ'קים הולכות ונעלמות בהדרגה מן העולם, ומרבית הטרנסאקציות מתבצעות באשראי, שירותי פקטורינג הפכו לאמצעי חשוב למימוש עסקאות ולזירוז תזרים המזומנים. לפיכך, נהנים לקוחות שלניר גם משירותים אלו, וזאת בתנאים אטרקטיביים ונוחים.

מהם שירותי פקטורינג

פקטורינג (Facturing), או נכיסה בעברית, הנו מונח שמקורו בלטינית ומשמעותו שימוש בשטרות חוב וחשבונות של חייבים ומכירתם, בתמורה לעמלה, על מנת לגייס אמצעי מימון לטווח קצר. בשונה מנכיון צ'קים, תהליך זה מתבצע בעסקאות אשראי.

יתרונות השירות כשיטת מימון

ראש שקט – למה לכם לדאוג ללקוחות האשראי שלכם. העבירו אותו לידי גוף המתמחה בטיפול בחובות מסוג זה. כך לא תזדקקו לדאוג עוד לטפל בנושא הגבייה, או להשקיע בהליכים משפטיים מול חייבים קשים.

הגברת תזרים המזומנים – כאשר העסק שלכם זקוק לדחיפה מן הסוג הפיננסי, השימוש בפקטורינג יסייע בידיכם להקדים תשלומים עתידיים, לתכנן במדויק את ההכנסות הצפויות ולהקטין בכך את האובליגו הבנקאי.

שיפור הדוחות הכספיים – כנגזרת של הגברת תזרים המזומנים, כיוון שהשירות אינו מופיע כאשראי בנקאי, הוא מגדיל את אלמנט המזומנים, מסיר מן הדרך חובות של לקוחות ומשפר את הדוחות הכספיים – שיקול חשוב כאשר העסק ניצב בפני אתגרים חשובים.

אנו נשמח להציע שירות זה גם לכם, ולאפשר לכם ליהנות מתזרים המזומנים במהירות, בנוחות ובראש שקט. צוות העובדים המסורים והמיומנים של החברה ידאג לכל היבטי העסקה, כדי לאפשר לכם להתמקד במה שחשוב באמת – לעשות את כל מה שדרוש על מנת לרכוש את היתרון עבור העסק או החברה שלכם ולמנף את עצמכם לדרגה הבאה.

רוצים ללמוד עוד על שירותינו? נשמח לעמוד לשירותכם, להשיב על שאלות, לייעץ ולהזמין אתכם להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים.

ביצוע ניכיון שיקים ולבקשת אשראי, השאירו פרטים, העלו צילום שיק ונחזור אליכם בהקדם!

הצהרת נגישות עסק

  • מעלית
  • שירותי נכים
  • מרכזיה טלפונית מונגשת
  • חניה נגישה
צרו קשר
Scan the code
דילוג לתוכן