ניכיון שיקים מסחריים

 
חברת שלניר ייעוץ ושיווק עסקי בע"מ מספקת שירותי ניכיון שיקים באישור משרד האוצר והרשות לאיסור הלבנת הון. החברה מספקת את שירותיה עבור לקוחות מכל ענפי המשק בישראל.

ניכיון שיקים מסחריים מאפשר לעסקים ולארגונים להפיק תזרימי מזומנים להם הם זקוקים על ידי פירעון מוקדם של שיקים דחויים שנתקבלו מידי חברות בע"מ ומידי עוסקים מורשים, כתשלום על רכישת סחורות ו/או שירותים. החברה המספקת שירותי ניכיון שיקים מסחריים ממירה את ההמחאות לתשלום במזומן, וזאת בתמורה לניכוי עמלה מוסכמת מראש.

באמצעות תזרים המזומנים החדש יכול הלקוח לרכוש סחורות ושירותים שונים במזומן וליהנות מהנחה משמעותית על רכישות – מטבע הדברים, כדי ליהנות באמת מהטבה זו, על ההנחה להיות גבוהה יותר באופן משמעותי מן העמלה המשולמת על ניכיון השיקים. אם לא די בכך, הרי שהאפשרות לקבל תשלום מיידי בשוק של שיקים דחויים ותשלום של שוטף 60+/ 90+, מאפשר לעסקים למנף את עצמם על בסיס הכנסות קיימות, וזאת מבלי שיהיה עליהם להגדיל את מסגרת האשראי הבנקאית ו/או לספק ביטחונות נוספים.
 

ניכיון שיקים מסחריים

 
יש ברשותי שיק מסחרי דחוי וברצוני לנכותו - מה הם התנאים לקבלתו?
 
 

תנאי סף לקבלת שיקים לניכיון

 
  • על מושך השיק או השיקים להיות בעל חוסן כלכלי.
  • חברת הניכיון יכולה להיות "אוחזת כשורה". הוראות פקודת השטרות קובעות כי, מושך השיק עובד מול חברת הניכיון. לפיכך, אין למושך זכות משפטית להתנות את פירעון השיק בדבר, שכן השיק נמצא ברשות חברת הניכיון.
  • על המסבים ובעלי ההמחאות ערבות אישית עליהן.
  • על הלקוחות המבקשים למשוך את השיק להתאים מבחינת ענפי עיסוקם למוטב ולעסקה.
  • בנוסף וחשוב מאוד, הוא שניכיון שיקים מסחריים מצריך כי השיקים לא יהיו מוגבלים בסחירותם.
 
 
 

זקוקים לניכיון שיקים מסחריים כאן ועכשיו?

 

נציגי חברת שלניר מזמינים אתכם ליהנות משירות ניכיון צ'קים מסחריים מהמדרגה הראשונה. צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ועתירי ידע, אשר ישמחו לענות על כל שאלותיכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי, וללוות אתכם לכל אורך הדרך, בניכיון צ'קים מסחריים באופן חד פעמי או לאורך זמן.
 
 
 
ניכיון צ'יקים מסחריים
 
 
 
 

ניכיון שיקים מסחריים - עוד מידע בנושא

 
ניכיון שיקים מסחריים
בעמוד זה אנו שלניר ייעוץ ושיווק עסקי בע"מ נספק לכם מידע על ניכיון שיקים מסחריים, על היתרונות המיוחדים של שירות זה.
 

מתי מתאפשר לבצע ניכיון שיקים מסחריים

 
ניכיון שיקים מסחריים מתאפשר במקרה של קבלת שיק דחוי שהינו סחיר. הכוונה לשיק שמגיע ממקור מסחרי, שיק שניתן לסחר ולא שיק פרטי שאינו סחיר כלל. השירות עצמו מאפשר קבלה של מסגרת אשראי או מזומן ביד בתמורה להפקדה של שיק מסחרי סחיר בתוקף דחוי. יתרונות השירות הם רבים עבור גופים מסחריים, והשירות מתאפשר בזכות גופים פיננסיים כאלה ואחרים.
 

יתרונות מיוחדים

 
  • עסק המשלם במזומן לספקים שלו נהנה מתעריפים מיוחדים העדיפים על התעריפים שאותם משלם עסק המשלם בשיקים דחויים.

  • על ידי שירות ניכיון שיקים מסחריים ניתן ליהנות ממחירים מועדפים אל מול הספקים.

  • אם מתוכננת התרחבות בעסק שלכם, שירות ניכיון שיקים דחויים יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם, מכיוון ששירות זה מאפשר לכם ליהנות מתנאי אשראי מועדפים המאפשרים גדילה וצמיחה מידיים.

  • מדובר למעשה באשראי מיידי ללא תוספת של ערבונות וביטחונות, וללא צורך בהגדלת מסגרת האשראי הבנקאית שאותה אתם מקבלים מהבנק.
 

כיצד יוצאים נשכרים עסקים המבצעים ניכיון צ'קים מסחריים?

 
 
ברובם המוחלט של המקרים שבהם מתבצעים שירותי ניכיון שיקים מסחריים דחויים, אלה הם שירותים פיננסיים הניתנים בתמורה לעמלה. הגוף שפודה עבורכם את השיקים למעשה מקבל הבטחה עתידית לכסף, בעוד שבתמורה לה אתם מקבלים תשלום מיידי במזומן.

חברתנו המבצעת את השירות הינה חברה בעלת יכולת פיננסית לספוג אתה הפרשים בין מועדי התשלום לבין מועדי מסירת התמורה במזומן, וכתוצאה מיכולת כלכלית זו אנו גובים את העמלה הנדרשת במעמד החתימה של השירות עצמו. ברוב המקרים חברות פיננסיות המספקות שירות זה עוסקות בסכומי פדיון גבוהים על מנת להקטין את הסיכון שלה ולהגביר את רמת הרווח שלהן מכל עסקה הנחתמת בפועל.

אצלנו בשלניר אנו גובים את סכום הפדיון הנמוך ביותר וניתן לבצע את השירות באופן חד פעמי או באופן סדיר, לעסקאות המתבצעות כסדרן באמצעות תשלומים בצ'קים מסחריים דחויים.

לפרטים נוספים אודות השירות ניכיון שיקים מסחריים התקשרו או פנו אלינו דרך הוואטצאפ
 
 

דוגמה לאשראי באמצעות ניכיון שיק מסחרי

 
 
 
 
משיק ע"ס 1,000 ₪ ל-30 יום, בריבית של 1% לחודש*, ינוכו:


דמי ניכיון: 10.00 ₪
מע"מ 17%: 1.70 ₪
סה"כ נכיון: 11.70 ₪


סה"כ לתשלום: 988.30 ₪ = 11.70 ₪ –1,000 ₪


אופן חישוב דמי הניכיון:


דמי ניכיון: 10 ₪ = 1% * 30 * 1,000
30 
 
 
 
*הריבית הינה לשם הדוגמה בלבד, ולכל לקוח נקבעת ריבית על פי מספר גורמים. הניכיון אינו דורש ביטחונות למעט ערבויות אישיות של בעלי החברה או העסק.

הנכם מוזמנים להצטרף עכשיו למאות הלקוחות המרוצים של חברת שלניר, הנמנים על כל ענפי המשק.