לוגו שלניר

הלוואות

חברת שלניר מספקת גם ייעוץ והלוואות לחברות ולעסקים. אנו בתור חברה פרטית, דואגים שהלקוח ירגיש שיש לו לאן לפנות במהלך כל שלב. חשוב לנו להיות זמינים ומתחשבים ולעמוד ברמת שירות גבוהה כדי להקל על לקוחותינו ולהנגיש את תחום ההלוואות לכל עסק.

הלוואות לחברות ולעסקים

כמעט כל בעל עסק או חברה צריך הלוואה בשלב מסוים במהלך חיי העסק. לעיתים ההלוואה היא לצורך הקמת העסק, לעיתים לצורך תפעול שוטף ולעיתים לצורך הרחבת העסק.
ההלוואה מתבצעת על פי תנאים שנקבעו וסוכמו מראש על-ידי שני הצדדים: המלווה והלווה. בעסקת הלוואה ישנם 3 אלמנטים מרכזיים: קרן (סכום ההלוואה), טווח פירעון (משך הזמן המוגדר להחזר ההלוואה) וריבית (מחיר ההלוואה).
הלוואות רבות מתבצעות באמצעות הבנקים, אך כיום ניתן להשיגן באמצעות חברות מימון וגופים אחרים בתנאים נוחים ובתהליכים מקוצרים ופשוטים יותר.

הלוואות בתנאים גמישים ונוחים

הלוואה לטווח קצר או הלוואת גישור

הלוואה הניתנת לטווח זמן של מספר חודשים. לרוב ההלוואה נדרשת כדי לבצע גישור, כלומר הלוואה לצורך מימון עסקה מידית, רכישת מלאי ופעולות אחרות שללווה אין עבורן כסף נזיל, אך צפוי לקבל מהן כספים שעליהם הוא מסתמך לצורך החזרת ההלוואה בתוך זמן קצר.

החברה מאפשרת לכם לקבל את הלוואות הגישור הטובות ביותר בהתחשב במצבכם הפיננסי, וליהנות משירות מהיר ויעיל, בהליך פשוט וגמיש, תוך מחויבות לשמירה על דיסקרטיות. הלוואת הגישור כרוכה בתשלום עמלה ובריבית. ממליצים להיעזר גם בשירות מלווים פיננסיים לצורך תכנון מדויק של האפשרויות שלכם.

 

הלוואה כנגד שעבודים ובטוחות

אנו מספקים הלוואות כנגד שעבודים של נכסים ו/או כנגד בטוחות אחרות. ההלוואה כרוכה בתשלום עמלה ובריבית.

  • אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

ביצוע ניכיון שיקים ולבקשת אשראי, השאירו פרטים, העלו צילום שיק ונחזור אליכם בהקדם!

הצהרת נגישות עסק

  • מעלית
  • שירותי נכים
  • מרכזיה טלפונית מונגשת
  • חניה נגישה
צרו קשר
Scan the code
דילוג לתוכן