אם יש משהו שכולם צריכים בשביל להתקיים ולחיות זה כסף. כולנו עובדים קשה בשביל להרוויח את לחמנו, אבל לא תמיד אנחנו מקבלים את השכר שלנו בזמן שהיינו רוצים. בעלי עסקים שונים נאלצים, בשביל ההישרדות האישית של העסק שלהם, לשלם לנו את החובות או את המשכורת בשיקים דחויים.


תשלום בשיקים דחויים מעמיד בפנינו בעיה - כי תאריך פירעון השיק הוא בעוד מספר חודש ואנחנו צריכים את הכסף עכשיו. לבעיה זאת יש פתרון אחד נוח מאוד: ניכיון שיקים בחברה מומחית. פתרון אשר יכול לסייע לנו לקבל באופן מידי את הכסף שלנו.


למעשה, מדובר בניכיון של כל סוגי השיקים כולל שיקים רגילים (שיקים מאנשים פרטיים) ושיקים מסחריים (שיקים מחברות).
ניכיון שיקים
הוא למעשה תהליך בו תמורת עמלה (נמונה יחסית) אתם מעבירים את השיק על שם חברת הניכיון (להלן: שלניר) ואנחנו בתמורה נותנים לכם כסף מזומן.

מה ניכיון שיקים רגילים כולל?

ניכיון שיקים רגילים הוא למעשה ניכיון של שיקים שניתנו על ידי אנשים פרטיים - לאנשים פרטיים או חברות מסחריות אחרות. לתהליך זה יתרונות שונים:


  • בזכות תהליך הניכיון אנחנו יכולים לקבל באופן מידי כסף מזומן.
  • תהליך זה יכול לקצר לנו את זמני ההמתנה.
  • אם יש לנו חובות או תשלומים שאנחנו חייבים לשלם – תהליך הניכיון יכול להעמיד לרשותנו מזומן תוך זמן קצר.
  • תהליך זה יכול לאפשר לנו לכלכל בצורה נבונה את העסק שלנו או את משק הבית שלנו.

בזכות ניכיונם של השיקים, תוכלו ליהנות לאורך כל החודש מדירוג אשראי חיובי ולא תקלעו למינוס לא מתוכנן.


במה כרוך ניכיון שיקים מסחריים?

פעמים רבות, כאשר אנחנו מוכרים ללקוחות מסחריים שלנו סחורה, הם משלמים על כך בתשלומים. באופן דומה, חברות מסוימות משלמות לעובדים שלהם את המשכורת במתכונת של שוטף +30.

אם קיבלנו שיק דחוי מחברה מסחרית, ואנחנו זקוקים כבר עכשיו לכסף, אנחנו יכולים לנכות את השיק בעזרת חברת ניכיון, וכך נוכל להיות רגועים מבחינה כלכלית וליהנות באופן מידי מהתשלום שמגיע לנו לקבל. גם אם השיק מגיע בתשלומים, ודחוי לחודשים רבים קדימה – עדיין נוכל לקבל כסף מידי, ולחזור לתפעל את העסק שלנו בצורה מיטבית.


זקוקים לניכיון שיקים כאן ועכשיו?

חברת שלניר מזמינים אתכם ליהנות משירות ניכיון צ'קים אמין ואיכותי. לחברה אנשים מקצועיים ועתירי ידע, אשר יספקו לכם מענה על כל שאלה, ויעניקו לכם ייעוץ מקצועי, וליווי לכל אורך הדרך, באופן חד פעמי או לאורך זמן.


פנו אלינו בטלפון 03-5176111 או דרך טופס צור קשר באתר